درباره ی ما

درباره ما

گروه صنعتی اهورا

بنیان گذاران گروه صنعتی اهورا با تکیه بر بیش از 20 سال تجربه و دانش فنی در زمنیه طراحی و ساخت انواع قالب های صنعتی ، در سال 96 اقدام به تأسیس و راه اندازی این شرکت نمودند . تیم اهورا صنعت از همان ابتدا با عرضه ایده هایی خلاقانه به صورت تخصصی هدف خود را ساخت قالب تزریق پلاستیک برای قطعات پیچیده ای که هنوز در ایران تولید نشده بود قرار داد . بعد از دست یابی به این مهم وارد حوزه ساخت قالب های دایکست و ریخته گری دقیق شد که توانست در این دسته از قالب های صنعتی نیز همانند گذشته به یکی از مهمترین و بزرگترین واحد های سازنده قالب های قطعات پیچیده در سایز کوچک تبدیل شود .

ساخت قالب تزریق پلاستیک
پخش ویدیو
0
پروژه اجرا شده
0
پروژه های در حال اجرا
0
تجربه کاری

خلاصه ای از خدمات گروه صنعتی اهورا

مهندسی و طراحی محصول

ساخت انواع قالب های صنعتی

تولید انبوه ، مونتاژ و بسته بندی

خدمات تکمیلی محصول

هدف سازمانی

گروه صنعتی اهورا با شناخت و تجربه ای که از همراهی مشتریان خود کسب کرده است ، کسب مداوم دانش و تخصص را برای فراهم کردن شرایط ساخت قالب تزریق پلاستیک در داخل کشور هدف خود می داند . به کار گیری روش های خلاقانه و نوین در طراحی قالب ، ساخت بر پایه فناوری و دانش در حوزه قالب سازی سبب رشد و موفقیت کشور ، مشتریان و گروه صنعتی اهورا شده است .
 

مأموریت سازمانی

فرآیند قالب سازی اولین پله در تولید محصول است ، از این رو طبیعی است که تولید و عرضه قطعات با کیفیت، پیشرفت تولید کنندگان و پیشرفت کشور به مقدار زیادی به توانایی ساخت قالب تزریق پلاستیک به روز و مناسب وابسته است . گروه صنعتی اهورا به درستی جایگاه خود را در این زنجیره خلق ارزش درک کرده است و بی انتها در تلاش بوده تا همچون گذشته مسیر خوب به عالی را در کنار تولید کنندگان کشور طی کند .
 
 
 
محصول قالبسازی شده در صنعت خودرو سازی